ZAPRASZAMY NA ZAWODY: PUCHAR PREZESA KSB RUNDA 6

Regulamin zawodów

Przed zawodami wymagana rejestracja!

Zawodnicy z klubu KSB i Ci wszyscy którzy w tym roku podali już numer licencji (jest dostępny w rezultatach Pucharu Prezesa KSB) są już automatycznie zarejestrowani. Pozostali proszeni są o podanie swoich danych przed zawodami tutaj. Wcześniejsza rejestracja jest wymagana.

Zawody otwarte dla wszystkich strzelców posiadających licencję PZSS.

Ruszamy z kolejną rundą zawodów tygodniowych w formule pucharowej. Do wyboru macie łącznie aż dwanaście konkurencji, we wszystkich dyscyplinach, których opisy są w regulaminie zawodów (dostępnym tutaj). Puchar składa się z ośmiu rund, z których każda trwa pięć dni, od poniedziałku do piątku. Po ostatniej Rundzie Pucharu sporządzony zostanie ranking dla każdego zawodnika w każdej konkurencji, uwzględniający cztery najlepsze wyniki. Na zwycięzców Pucharu (miejsca I-III) poza medalami, będą czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się w reżimie sanitarnym – podczas jednej tury może być nie więcej niż 25 osób. Zapraszamy!

Na zawodach będzie obecny obserwator MZSS. Zawody są opublikowane w kalendarzu MZSS i są zaliczane do przedłużenia licencji PZSS.

Na dole stony zjdują się cząstowe wyniki – aktualizowane z 15 minutowym opóźnieniem – prosimy o zgłaszanie błędów (zwłaszcza literówek w imieniu, nazwisku, numerze licencji) do soboty 15.10.2022r. do godziny 18:00. Po tym terminie protesty nie będą uwzględniane.

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

Strzelnica Bojowa w Paczółtowicach od poniedziałku do piątku 10-14.10.2022 r., w godz. 12:00 – 20:00.

ILOŚĆ MIEJSC:

  • Bez ograniczeń ale nie więcej niż 25 osób na turę
  • Według dostępności stanowisk, decyduje kolejność zgłoszeń

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

OPŁATA STARTOWA:

Wynosi 35zł za każdą konkurencję. Płatność na strzelnicy kartą lub gotówką. Osoby bez własnej broni, mogą korzystać z broni i amunicji strzelnicy zgodnie z cennikiem obiektu.

REJESTRACJA:

Zgłoszenia wyłącznie osobiście przez telefon pod nr:  +48 660 66 99 77, w godzinach 12:00 – 20:00. Zapisy będą przyjmowane do piątku 14.10.2022 do godz. 14:00. Zawodników spoza KSB, którzy nie podali nam jeszce numeru licencji i klubu obowiązkowo rejestrują tutaj.
UWAGA! – prosimy o punktualne przybycie, na 15 minut przed umówioną godziną startu, w celu dopełnienia wymaganych formalności.

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I MOCNYCH STRZELECKICH WRAŻEŃ

Powrót na górę