ZAPRASZAMY NA ZAWODY: PUCHAR PREZESA KSB RUNDA 4/2024

Regulamin zawodów

HARMONOGRAM:

Strzelnica Bojowa w Paczółtowicach od poniedziałku do piątku 08-12.04.2024 r., w godz. 12:00 – 20:00.

Zgłaszanie protestów do godziny 18:00 w sobotę 13.04.2024r. na adres mailowy: ksb@strzelnicabojowa.pl

OPŁATA STARTOWA:

Wynosi 40zł za każdą konkurencję (Koleżanki i Koledzy z KSB płacą 35 zł). Płatność na strzelnicy kartą lub gotówką. Osoby bez własnej broni, mogą korzystać z broni i amunicji strzelnicy zgodnie z cennikiem obiektu. Prosimy o potwierdzenie z obiektem dostępności amunicji.

REJESTRACJA:

Zgłoszenia wyłącznie osobiście przez telefon pod nr:  +48 660 66 99 77, w godzinach 12:00 – 20:00. Zapisy będą przyjmowane do piątku ostatniego dnia zawodów do godz. 14:00. Rejestracja jest możliwa na 7 dni przed planowanym startem w zawodach.

Dodatkowo przed zawodami wymagana rejestracja tutaj – obowiązuje tylko tych co pierwszy raz uczestniczą w Pucharze Prezesa KSB, jeśli zgłaszałaś/eś się w zeszłym roku to wystarczy (od tego roku PZSS wymaga tylko „niezmiennej” części numeru licencji).

Zawody otwarte dla wszystkich strzelców posiadających licencję PZSS.

Na zawodach będzie obecny obserwator MZSS. Zawody są opublikowane w kalendarzu MZSS i są zaliczane do przedłużenia licencji PZSS.

ZASADY ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA KSB:

Ruszamy z kolejną rundą zawodów tygodniowych w formule pucharowej. Do wyboru macie łącznie aż jedenaście konkurencji, we wszystkich dyscyplinach, których opisy są w regulaminie zawodów (dostępnym na górze strony). Puchar składa się z ośmiu rund, z których każda trwa pięć dni, od poniedziałku do piątku. Po ostatniej Rundzie Pucharu sporządzony zostanie ranking dla każdego zawodnika w każdej konkurencji, uwzględniający cztery najlepsze wyniki. Na zwycięzców Pucharu (miejsca I-III) poza medalami, będą czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy!

PYTANIA I ODPOWIEDZI:


UWAGA! – prosimy o punktualne przybycie, na 15 minut przed umówioną godziną startu, w celu dopełnienia wymaganych formalności.

WYNIKI CZĄSTKOWE:

Powrót na górę