ZAPRASZAMY NA ZAWODY: PUCHAR PREZESA KSB RUNDA 3

Regulamin zawodów

Przed zawodami wymagana rejestracja tutaj – obowiązuje tylko tych co pierwszy raz uczestniczą w Pucharze Prezesa KSB, jeśli zgłaszałaś/eś się w zeszłym roku to wystarczy (od tego roku PZSS wymaga tylko „niezmiennej” części numeru licencji).

Na zawodach będzie obecny obserwator MZSS. Zawody są opublikowane w kalendarzu MZSS i są zaliczane do przedłużenia licencji PZSS.

Zawody otwarte dla wszystkich strzelców posiadających licencję PZSS.

Ruszamy z kolejną rundą zawodów tygodniowych w formule pucharowej. Do wyboru macie łącznie aż jedenaście konkurencji, we wszystkich dyscyplinach, których opisy są w regulaminie zawodów (dostępnym na górze strony). Puchar składa się z ośmiu rund, z których każda trwa pięć dni, od poniedziałku do piątku. Po ostatniej Rundzie Pucharu sporządzony zostanie ranking dla każdego zawodnika w każdej konkurencji, uwzględniający cztery najlepsze wyniki. Na zwycięzców Pucharu (miejsca I-III) poza medalami, będą czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się w reżimie sanitarnym – podczas jednej tury może być nie więcej niż 25 osób. Zapraszamy!

Na dole strony znajdują się cząstkowe wyniki – aktualizowane z 15 minutowym opóźnieniem – prosimy o zgłaszanie błędów (zwłaszcza literówek w imieniu, nazwisku, numerze licencji) do soboty 18.03.2023r. do godziny 18:00. Po tym terminie protesty nie będą uwzględniane.

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

Strzelnica Bojowa w Paczółtowicach od poniedziałku do piątku 13-17.03.2023 r., w godz. 12:00 – 20:00.

ILOŚĆ MIEJSC:

  • Bez ograniczeń ale nie więcej niż 25 osób na turę
  • Według dostępności stanowisk, decyduje kolejność zgłoszeń

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

OPŁATA STARTOWA:

Wynosi 40zł za każdą konkurencję (Koleżanki i Koledzy z KSB płacą 35 zł). Płatność na strzelnicy kartą lub gotówką. Osoby bez własnej broni, mogą korzystać z broni i amunicji strzelnicy zgodnie z cennikiem obiektu. Prosimy o potwierdzenie z obiektem dostępności amunicji.

REJESTRACJA:

Zgłoszenia wyłącznie osobiście przez telefon pod nr:  +48 660 66 99 77, w godzinach 12:00 – 20:00. Zapisy będą przyjmowane do piątku 17.03.2023 do godz. 14:00. Rejestracja jest możliwa na 7 dni przed planowanym startem w zawodach. Dodatkowo obowiązkowo jeśli uczestniczysz w zawodach Pucharu Prezesa KSB podaj numeru licencji tutaj (jeśli podawałaś/eś już numer licencji to zignoruj tą wiadomość).
UWAGA! – prosimy o punktualne przybycie, na 15 minut przed umówioną godziną startu, w celu dopełnienia wymaganych formalności.

Powrót na górę